klinika chirurgii plastycznej

Preparaty Neauvia Organic

19 kwietnia 2017

Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.

Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.

Informacja o zabiegach rekonstrukcji piersi

10 stycznia 2013

Uprzejmie informujemy, że doktor Artur Gromadziński przeprowadza zabiegi rekonstrukcji piersi w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego na ul. Szamarzewskiego należącym do Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Poradnia chirurgii onkologicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod numerem telefonu 61 854 90 50.

Ważna informacja: za względu na tryb nadany nowym procedurom w chwili obecnej czas oczekiwania na zabieg rekonstrukcji piersi jest znacznie krótszy niż w większości polskich szpitali. Zainteresowane pacjentki zapraszamy do poradni chirurgii onkologicznej prowadzonej przez doktora Artura Gromadzińskiego mieszczącej się w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego na ul. Szamarzewskiego 82/84 w Poznaniu w środy od godziny 8:30.

Informacja dla Pacjentów Wielkopolskiego
Centrum Onkologi

6 listopad 2012

Szanowni Państwo

Z inicjatywy Wielkopolskiego Centrum Onkologii, ze wzgledu na brak środków na zabiegi plastyczne i rekonstrukcyjne został rozwiązany mój kontrakt obejmujący prowadzenie poradni oraz leczenie pacjentów oddziału Chirurgii II.

Jako jeden z nielicznych w Polsce chirurgów posiadających specjalizację zarówno z chirurgii plastycznej jak i z chirurgii onkologicznej nie mam możliwości przekazania moich pacjentów innemu lekarzowi w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Spełniając zatem prośby pacjentów, którzy oczekiwali na konsultację, a także na kontynuację leczenia w WCO chciałbym nieodpłatnie zaprosić Państwa na konsultację do Kliniki Gromadziński Zespół Medyczny w każdą środę w godzinach 11-13 po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

W najbliższym czasie podana też zostanie informacja o miejscu gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej będą wykonywane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wystawa "Odzyskana kobiecość"

16 październik 2012

Wpisując się w miesiąc profilaktyki raka piersi nasza Klinika ma przyjemność zaprezentować Państwu wystawę fotografii "Odzyskana kobiecość" Amerykańskiej artystki Terry Lorant.

Tylko w Polsce fotografie te prezentowane są w formie wystawy. Organizatorzy uznali, że "(...) trzeba je pokazać polskim kobietom, polskim lekarzom, dziennikarzom, politykom. W wielu krajach na świecie proces leczenia raka piersi uważa się za zakończony po zrekonstruowaniu piersi, a w Polsce tylko ok 5% kobiet po zwalczeniu choroby poddaje się operacji plastycznej. Wystawa stała się początkiem i kluczem do informowania o rekonstrukcji piersi, pomocy kobiecie w odzyskaniu wiary i dawnego wyglądu(...)".

Wystawa była prezentowana w Polsce od 2004 roku, oprócz Warszawy, w: Olsztynie, Gdańsku, Gorzowie, Wrocławiu, Skarżysku Kamiennej, Zielonej Górze, Krakowie, Toruniu, Kielcach i Iławie.

Poznańską edycję Wystawy mogą Państwo oglądać w naszej Klinice od 18 października do 28 listopada 2012 r.

W Klinice Gromadziński Zespół Medyczny oprócz chirurgii plastycznej zajmujemy się leczeniem raka piersi, ale przede wszystkim wykonujemy specjalistyczne zabiegi rekonstrukcji piersi. Zależy nam, aby nasze pacjentki odzyskały nie tylko zdrowie ale i urodę - stąd idea pokazania fotografii i historii kobiet, które zgodziły się na to, by podzielić się sobą, swoimi rodzinami i przeżyciami, po to by inne kobiety nie musiały samotnie przechodzić przez ten bolesny proces.

Więcej informacji o wystawie znajdą Państwo na stronie internetowej www.odzyskanakobiecosc.pl.

Liposukcja - nowa metoda

1 sierpnia 2012

Nasza Klinika oferuje już pacjentom najpopularniejszą w USA metodę odsysania tkanki tłuszczowej z zastosowaniem urządzenia EVAsp. Liposukcja infradźwiękowa umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów zabiegu a dodatkową korzyścią są:

  • szybkie gojenie
  • możliwość wykonania zabiegu również w znieczuleniu miejscowym

PREZENT NA WAKACJE! W lipcu i sierpniu dla naszych fanów na Facebooku bezpłatne konsultacje dotyczące odsysania tkanki tłuszczowej nową metodą infradźwiękową (widoczny i trwały efekt zabiegu, szybkie gojenie). ZAPRASZAMY!

Implanty piersi

27 stycznia 2012

Od początku istnienia w naszej klinice stosowaliśmy wyłącznie implanty piersi produkcji renomowanych firm amerykańskich, angielskich i niemieckich posiadające pełny komplet atestów oraz dożywotnią gwarancję.

Znamiona pod lupą

20 stycznia 2012

W lutowym numerze miesięcznika Cosmopolitan możemy zapoznać się z opinią eksperta dotyczącą usuwania znamion.

Doktor Artur Gromadziński w dodatku "Hity medycyny estetycznej, kosmetologii i chirurgii plastycznej" udziela odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania.

ISO w Klinice Gromadziński Zespół Medyczny

10 stycznia 2012

Z przyjemnością informujemy, iż dla Państwa wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy w naszej Klinice System Zarządzania Jakością według standardu ISO 9001:2008.

Certyfikację naszej Kliniki przeprowadziło Bureau Veritas i na potwierdzenie faktu wprowadzenia przez nas normy ISO wydany został certyfikat.

Dla Pacjentów oznacza to z naszej strony gwarancję przeprowadzania zabiegów z chirurgii plastycznej i onkologicznej na najwyższym poziomie przy pomocy nowoczesnego sprzętu medycznego oraz z zachowaniem wszystkich wymaganych procedur bezpieczeństwa.

Potwierdzone certyfikatem zostały wysokie kwalifikacje lekarzy i całego personelu medycznego.

Kontrolowano też komfort i bezpieczeństwo pobytu pacjenta w klinice po odbyciu zabiegu operacyjnego oraz poufność jego danych osobowych.

Z wielką satysfakcją zapewniamy naszym Pacjentom usługi na najwyższym poziomie spełniając wszystkie wymagania Normy. Zapewniamy jednak, że otrzymanie Certyfikatu nie powstrzyma nas od dołożenia wszelkich starań, aby ciągle doskonalić poziom i skuteczność naszych działań.

Piękno i bezpieczeństwo w Chirurgii

23 listopada 2011

W dniu 31 października w numerze 30 dwutygodnika "Gala" ukazał się wywiad z dr Arturem Gromadzińskim na temat zalet łączenia chirurgii plastycznej z chirurgia onkologiczną.

Silhouette - lift

17 października 2011

Silhouette - lift to nowoczesna technika odmładzania stosowana obecnie w naszej klinice.
Polega ona na wykorzystaniu nici Silhouette do podciągania i przesuwania tkanek. Polecamy ją naszym pacjentom do korekcji fałdów nosowo-wargowych, uniesienia kąta ust, podniesienia policzków (w tym tzw. chomików) oraz podniesienia brwi. Jest też doskonałym sposobem na uzupełnienie liftingu lub "przypomnienie" efektu liftingu wykonanego kilka lat wcześniej.
Tę mało inwazyjną metodę można stosować również do skorygowania kształtu (podniesienia) pośladków.
Metoda Silhouette- lift jest rekomendowana przez nas, jako zabieg bezpieczny i przynoszący bardzo efektowne rezultaty.

Adres: ul. Falista 4a/12N, 61-249 Poznań • tel.: 61 833 24 38 • e-mail: gabinet@chirurgia-gromadzinski.pl